Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Velmi dobré uplatnění absolventů je důvodem, proč si tento obor vybírá řada studentů. Advokáti, soudci a právní odborníci jsou nejen potřební, ale také slušně placení. Kde studovat?

 

Obor práva a podnikání je nejen atraktivní, ale také dobře dostupný. Studovat totiž můžete v Praze, Brně a Ostravě. Studium v každém z měst přitom má své výhody.

Studium práva a podnikání v Praze

Studium v hlavním městě nabízí řadu nesporných výhod. Dostatek knihoven, antikvariátů a knihkupectví, ve kterých seženete všechny tituly potřebné ke studiu. kavárny, restaurace, ale také dostatek pracovních příležitostí.

Studium práva a podnikání v Ostravě

Studovat právo a podnikání můžete také na vysoké škole v Ostravě, která má v oblasti vzdělávání dlouhou historii. Jako studenti zde oceníte množství proslulých zábavních podniků, kaváren a restaurací. Ostrava se také stále více stává městem mladých.

Studium práva a podnikání v Brně

Z Brna se za poslední roky stalo akční město plné života, do kterého nadšeně přijíždějí noví vysokoškolští studenti. Ve volném čase můžete zamířit do kina, divadla, na sportovní akce nebo jen tak posedět s kamarády. Také zde na vás čeká mnoho pracovních příležitostí i zábavy.