Stabilní práce z domu

 

Spolupráce

Pokud jste odborníkem ve svém oboru, máte zájem slušně si vydělat, a splňujete níže uvedené požadavky, kontaktujte nás. V případě splnění našich požadavků Vás rádi zapojíme do týmu autorů VŠpráce.cz.

Naše požadavky:

1. vynikající orientace v konkrétním oboru
2. profesionální přístup
3. 100% dodržování termínů
4. zodpovědnost
5. spolehlivost
6. ukončený minimálně 1. stupeň vysokoškolského vzdělání
7. přístup k odborné literatuře

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení. Pouze u nás si můžete přivydělat více než 200 Kč / hodinu.

Pokud tyto předpoklady splňujete, a zaujala Vás naše nabídka, neváhejte nám zaslat Vaše CV na kariera@vsprace.cz a my si Vás vyzkoušíme. Zákazník je pro nás na prvním místě, proto kvalita autorů je námi pečlivě kontrolována.

Buď pán svého času a vydělávaj, kdy chceš

Baví tě psát a máš vysokoškolské vzdělání? Chceš se živit nebo si přivydělat profesionálním psaním vysokoškolských prací? Garantujeme ti naprostou volnost při managementu vlastního času. Výška vydělaných peněz závisí jen na tvé šikovnosti a na tvé chuti do práce.

Anonymní práce v stabilní firmě

Nabízíme ti úplnou anonymitu a bezpečnost při komunikaci s klientem. Zároveň ti garantujeme pravidelný přísun klientů, ze kterých si můžeš ty sám vybírat. Pokud se u nás rozhodneš pracovat, nemusíš se bát nečekaných situací 

 

Chceš se k nám přidat? Neváhej nás kontaktovat!

Chci být člen teamu

Autor #1278 03.12.2018
19:55

Spolupráce s VŠpráce mi vyhovuje z mnoha důvodů. Předně oceňuji volnost, kterou mám při výběru zakázek. Sama si tak určuji pracovní dobu, což je pro mě jakožto pro matku velmi výhodné. Dalším pozitivem spolupráce je skvělá komunikace s vedením.

Autor #380 11.12.2018
08:14

Spolupráce s VŠ práce je bezproblémová. Při zpracovávání podkladů můžete přímo komunikovat se zákazníkem. V případě vzniku nějakých problémů lze vše vyřešit s administrátory. Ještě nikdy se nestalo, že bych za svojí práci nedostala zaplaceno. U této spole

Autor #328 03.12.2018
18:30

Naprosto jedinečná a nadstandardní spolupráce. V případě potřeby okamžitá pomoc a podpora, zájem o autory, bonusy navíc k již tak vysokým odměnám za provedenou práci. Úžasný servis pro klienty a autory. Za celou dobu spolupráce nenastala jediná, sebemenší

Autor #1040 03.12.2018
23:44

Moje spolupráce s VŠ práce je naprosto bezproblémová. Nabídek je více, než se dá zvládnout a témata jsou různorodá a zajímavá. Vždy záleží jen a jen na mě, kolik práce si domluvím a za jakých časových podmínek. A případné dotazy či problémy jsou řešeny o

Autor #644 12.12.2018
19:47

S dosavadní spoluprací jsem velmi spokojená, ať už jde o pružnou komunikaci, rychlé platby za práci a v neposlední řadě také zprostředkování řešení případných problematických situací s klienty.

Autor #4096 21.01.2019
22:04

Zatím vše super! :)

Autor #1144 03.12.2018
18:43

VŠPRÁCE je pro autory nejlepším zprostředkovatelským portálem, alespoň podle mé zkušenosti. Portál nabízí férový přístup, jasně nastavené podmínky a flexibilní podporu personálu, který se mně, jako autorce, vždy snaží vyjít vstříc. Já bych neměnila.

  • «
  • 1
  • »