Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE


Postup

Původně jsme pracovali na základě zálohy a doplacení. Vznikaly nám však mnohé pohledávky pro nedisciplinovanost některých klientů, a proto jsme se rozhodli pro splátkový systém. U nás neplatíte celou částku dopředu, ale po částech. Dostáváte od nás části práce, které můžete připomínkovat již v průběhu objednávky. Pokud bychom neměli tento systém, nemohli bychom zavést objednávky bez uvedení jména, což je obrovská výhoda pro klienta. Navíc jsme seriózní společnost platící daně a odvody, která je na trhu již více než tři roky a máme za sebou stovky spokojených anonymních zákazníků. Pokud bychom svou práci nedělali pořádně, asi bychom na trhu už nebyli.

U nás budete komunikovat přímo s autorem pomocí konverzačního okna v objednávce. Níže je uvedený postup u objednávky. Náš systém je jednoduchý, vše se děje v systému a na email Vám budeme posílat notifikační emaily. Tyto emaily Vás budou postupně Vás jednotlivými kroky:

 1. Vyplníte si nezávazný objednávkový formulář a my Vám jeho úspěšné zadání potvrdíme emailem. Na Vaši poptávku se budou hlásit naši autoři a dávat Vám cenové nabídky.
   
 2. Podle instrukcí z emailu se přihlásíte, vyberete si autora s nabídkou, která se Vám líbí nejvíc. Obdržíte podklady k úhradě
   
 3. Po zaplacení 1. části práce ve výšce 15% celkové sumy se pro nás stává objednávka závaznou v rozsahu zaplacené části.
  - autor začíná pracovat;
  - můžete s ním komunikovat a připomínkovat podklady;
  - můžete mu posílat přílohy (např. směrnici).

   
 4. Stejně je to s každou další částí - po úhradě příslušné části tuto část autor zpracuje (spolu jsou to 4 platby).
   
 5. Reklamace přijímáme kdykoliv.

Poznámka: Pokud se v kterémkoliv momentu rozhodnete, že už si nechcete dát vypracovat například poslední část, zaplatit nemusíte. Objednávka se pro Vás stává závaznou vždy okamžikem zaplacení. Sami si určujete podmínky a rozsah naší spolupráce kdykoliv!

 

Napište autorovi jak si přejete naplnit objednané normostrany.

Nemáte ještě autora?  Zadejte si nezávaznou objednávku.

 

Jak úspěšně napsat diplomovou práci: 10 osvědčených rad

  Psaní diplomové práce může být jedním z nejnáročnějších úkolů, které během svého studia absolvujete. Zde je 10…

Efektivní time management při psaní diplomové práce

  Time management je klíčovým prvkem při psaní diplomové práce, který vám pomůže efektivně využít váš čas a dosá…

Poslední krok psaní bakalářské práce: Revize nesmí chybět!

Psaní bakalářské práce je náročný proces, který vyžaduje nejen kvalitní výzkum a strukturované myšlení, ale tak…