Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Vysoké školy v Česku: VŠB - Technická univerzita Ostrava

 

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava (VŠB-TUO) založená v roce 1849 je českou veřejnou vysokou školou s dlouholetou tradicí kvalitního inženýrského vzdělávání a výzkumu.

 

Tyto tradiční základní hodnoty byly neustále rozvíjeny, aby odrážely současné nejmodernější technologie a neustále se vyvíjející potřeby průmyslu. VSB-TUO má silné vazby na průmysl a prosperuje z aplikovaného výzkumu, ve spolupráci s firmami a institucemi po celém světě, při hledání inovativních řešení moderních problémů.

Studium na VŠB-TUO klade důraz na praktickou výuku při zkoumání skutečných problémů dnešních nejmodernějších průmyslových odvětví s využitím nejnovějšího softwaru a přístrojů. V mnoha předmětech je 50 % kurzů prakticky orientovaných, dokonale doplňuje pokročilou teoretickou výuku a zajišťuje, že absolventi získali vzdělání a zkušenosti, které zaměstnavatelé po celém světě hledají.

Každodenní aktivity a dlouhodobá strategie univerzity se prolínají se závazkem společenské odpovědnosti na všech úrovních. VŠB-TUO buduje rozsáhlý komplex aktivit popularizujících vědu a techniku.

Jak na diplomovou práci: Kompletní průvodce krok za krokem

  Psaní diplomové práce je náročný, ale zároveň obohacující proces, který vyžaduje pečlivé plánování a…

Jak úspěšně napsat diplomovou práci: 10 osvědčených rad

  Psaní diplomové práce může být jedním z nejnáročnějších úkolů, které během svého studia absolvujete. Zde je 10…

Efektivní time management při psaní diplomové práce

  Time management je klíčovým prvkem při psaní diplomové práce, který vám pomůže efektivně využít váš čas a dosá…