Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Real Ryder- více než obyčejný cyklotrenažér

S blížící se zimou řeší aktivní studenti to, jak sportovat, a zvláště milovníci cyklistiky jsou často odkázáni na cyklotrenažéry a šlapací kola. Ta samozřejmě mají svůj efekt, ale není to úplně reálné, oproti klasické jízdě. Řešením pro ty náročnější, může být cyklotrenažér Real Ryder. Jedná se o novinku, která si ale získala již velké množství příznivců, a to i mezi sportujícími studenty. Jak funguje Real Ryder a můžete si ho dovolit?

Původ balančního kola Real Ryder

Balanční kolo je pokračováním a rozvinutím klasického stacionárního šlapacího kola, které bylo přivedeno na svět v roce 1980 a byl to typ, který vykazoval o něco lepší vlastnosti než obyčejný rotoped, ale ne zase tak moc. S postupujícím časem ovšem přicházela různá vylepšení, až bylo vyvinuto kolo Real Ryder. Spolutvůrcem je mimo jiné také americký cyklista Irving, který se podílel velmi výrazně na vývoji balanční konstrukce, aby byla maximálně realistická.

Vzniklo indoorové kolo, které má speciální rám s možnostmi nastavení. Díky tomuto rámu budete moci řídit nejen vsedě, ale také ve stoje, ba co víc, budete se moci různě naklánět do stran, a to až o dvacet stupňů. Záhy se dostaví pocit, že se pohybujete na skutečném kole, v poměrně náročném terénu.

Bezpečnost i zábava

Zařízení je bezpečné, nemusíte se obávat ani toho, že při vyklánění do stran upadnete. Real Ryder myslí na všechny a každý si může nastavit různé parametry šlapání, řízení a vyvařžování.

Balanční kolo Real Ryder je vhodné pro studenty, kteří milují akční jízdu na kole, i v náročnějším terénu, je ale možné nastavit také klidnější mód, simulující klasickou jízdu po běžné silnici. Kolo je nesmírně zábavné, při tom podporuje posílení břišních, stehenních, lýtkových i jiných svalů a samozřejmě také zlepší vaši kondici. Na tomto bicyklu zaručeně zhubnete a získáte lepší smysl pro rovnováhu.

Nejprve si vyzkoušejte Real Ryder v některém fitness centru, až pak přemýšlejte o jeho koupi, cena je zatím poměrně vysoká a pohybuje se v podobných výškách, jako v případě luxusních rotopedů. Pokud se ale pro zakoupení přece jen rozhodnete, Real Ryder pro vás bude v zimních měsících skvělým kamarádem a dokonalou náhražkou za reálné kolo.

Proč je důležité budovat studentské vztahy: Sociální síť na kolejích

  Život na kolejích přináší studentům mnoho výzev a nových zkušeností. Jednou z klíčových složek této cesty jsou…

Jak si udržet motivaci při studiu vysoké školy

Studium na vysoké škole může být náročné a vyžadovat nejen intelektuální úsilí, ale také udržení vnitřní motivace.…

Jak správně používat tituly na vysoké škole?

  Rozhodnutí, jak správně používat tituly na vysoké škole, může být pro studenty zmatečné. V tomto článku se podíváme na to…