Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Real Ryder- více než obyčejný cyklotrenažér

S blížící se zimou řeší aktivní studenti to, jak sportovat, a zvláště milovníci cyklistiky jsou často odkázáni na cyklotrenažéry a šlapací kola. Ta samozřejmě mají svůj efekt, ale není to úplně reálné, oproti klasické jízdě. Řešením pro ty náročnější, může být cyklotrenažér Real Ryder. Jedná se o novinku, která si ale získala již velké množství příznivců, a to i mezi sportujícími studenty. Jak funguje Real Ryder a můžete si ho dovolit?

Původ balančního kola Real Ryder

Balanční kolo je pokračováním a rozvinutím klasického stacionárního šlapacího kola, které bylo přivedeno na svět v roce 1980 a byl to typ, který vykazoval o něco lepší vlastnosti než obyčejný rotoped, ale ne zase tak moc. S postupujícím časem ovšem přicházela různá vylepšení, až bylo vyvinuto kolo Real Ryder. Spolutvůrcem je mimo jiné také americký cyklista Irving, který se podílel velmi výrazně na vývoji balanční konstrukce, aby byla maximálně realistická.

Vzniklo indoorové kolo, které má speciální rám s možnostmi nastavení. Díky tomuto rámu budete moci řídit nejen vsedě, ale také ve stoje, ba co víc, budete se moci různě naklánět do stran, a to až o dvacet stupňů. Záhy se dostaví pocit, že se pohybujete na skutečném kole, v poměrně náročném terénu.

Bezpečnost i zábava

Zařízení je bezpečné, nemusíte se obávat ani toho, že při vyklánění do stran upadnete. Real Ryder myslí na všechny a každý si může nastavit různé parametry šlapání, řízení a vyvařžování.

Balanční kolo Real Ryder je vhodné pro studenty, kteří milují akční jízdu na kole, i v náročnějším terénu, je ale možné nastavit také klidnější mód, simulující klasickou jízdu po běžné silnici. Kolo je nesmírně zábavné, při tom podporuje posílení břišních, stehenních, lýtkových i jiných svalů a samozřejmě také zlepší vaši kondici. Na tomto bicyklu zaručeně zhubnete a získáte lepší smysl pro rovnováhu.

Nejprve si vyzkoušejte Real Ryder v některém fitness centru, až pak přemýšlejte o jeho koupi, cena je zatím poměrně vysoká a pohybuje se v podobných výškách, jako v případě luxusních rotopedů. Pokud se ale pro zakoupení přece jen rozhodnete, Real Ryder pro vás bude v zimních měsících skvělým kamarádem a dokonalou náhražkou za reálné kolo.

Formát APA a citace: Vše co potřebujete vědět

  Protože každý styl je jiný, možná se budete muset naučit nová pravidla formátování nebo citování v závislosti na předmětu…

Několik tipů, jak napsat úvod závěrečné práce

  První větou můžete své publikum buď zaujmout, nebo nudit. Proto je tak důležité přemýšlet o tom, co napsat do úvodu, jaké informace tam uv…

Pečlivě vybírejte svého studijního parťáka na VŠ

  Mít stálého studijního partnera je pro každého vysokoškoláka obrovskou výhodou. Můžete s ním úspěšně překoná…