Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Pinkilin- mobilní aplikace nejen pro záletníky

Myslíte, že seznamovací mobilní aplikace Tinder je již za svým zenitem? Zřejmě máte pravdu. U Tinderu se vyskytly nejrůznější obtíže, a také bezpečnost není právě stoprocentní, proto vyzkoušejte něco nového, produkt Michaela Živěly. Ano, hovoříme o jeho aplikaci Pinkilin, která Tinder nahrazuje a v mnohém ho také předčí. Řečeno v kostce, Pinkilin se řadí k mobilním aplikacím, které vám umožní navazovat vztahy ve velmi krátkém čase a bezpečně, většinou hovoříme o pouhých pár minutách, během kterých domluvíte rande.

Najděte toho nejbližšího

Skvělé je to, že aplikace Pinkilin nabízí možnost sledovat ty nejbližší potenciální partnery či kamarády v okolí. Ti jsou vždy seřazeni podle toho nejbližšího a vy si tak můžete vytvořit seznam priorit. Po výběru ideálního přítele, přítelkyně, již jen stačí zaslat pozvánku. Na tu musí oslovený reagovat do 100 minut, jinak propadá. Odpadá zde často zdlouhavé a mnohdy i neefektivní chatování.

Jakmile je pozvánka přijata, dojde k navázání kontaktu a vzájemnému určení ideální polohy pro schůzku. Vskutku velice rychlý způsob seznamování.

Tinder versus Pinkilin

Tinder je mobilní aplikace, která funguje obdobně jako Pinkilin a jistě stojí za srovnání. Zvláště v kontextu s tím, že autorovi šlo hlavně o to, aby přišel s něčím lepším. A zdá se, že se mu to povedlo. Hlavní pozitiva Pinkilinu oproti Tinderu tedy jsou:

  • Nového partnera najdete ve velmi krátkém čase
  • Setkávat se můžete v podstatě kdekoliv
  • Vždy najdete ty nejbližší potenciální kontakty
  • Vyšší bezpečnost- Jedním z hlavních cílů vývoje této mobilní aplikace bylo také její dokonalé zabezpečení. Při vstupování do ní musíte nejprve zadat heslo, ale také vlastní pin nebo TouchID

Pinkiline

Pinkilin není založen pouze na jednotlivých seznámeních a současných kontaktech. Jeho výbornou přidanou hodnotou, kterou jistě ocení každý „student milovník“, je možnost vytvářet si jakýsi přehled, v němž jsou zahrnuty i kontakty minulé. Tato časová osa se pak nazývá Pinkiline a stává se pro vás základním přehledem všech vztahů. U každého kontaktu v Pinkiline jsou obsaženy kontakty, komentáře a hodnocení, ale také fotografie.

Proč je důležité budovat studentské vztahy: Sociální síť na kolejích

  Život na kolejích přináší studentům mnoho výzev a nových zkušeností. Jednou z klíčových složek této cesty jsou…

Jak si udržet motivaci při studiu vysoké školy

Studium na vysoké škole může být náročné a vyžadovat nejen intelektuální úsilí, ale také udržení vnitřní motivace.…

Jak správně používat tituly na vysoké škole?

  Rozhodnutí, jak správně používat tituly na vysoké škole, může být pro studenty zmatečné. V tomto článku se podíváme na to…