Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Nuda a šeď na koleji, nebo veselá tématická párty?

Na studentské koleji bývá často nuda, a tak si studenti hledají roztodivné způsoby zábavy. Pokud se zrovna pilně neučí, můžou se věnovat sportům, čtení, poslouchat hudbu, ale také se trochu více „rozšoupnout“. Ideální je uspořádat tématickou párty, hit poslední doby. A jaká témata jsou nejvíce in?

Hawai párty

Hawajská letní párty vás rozpálí, stejně jako jsou rozpálená těla havajských tanečnic. Pro její uspořádání budou stačit správné dekorace se spoustou květin, havajské legendární věnce a samozřejmě také to správné oblečení. Pokud možno i občerstvení volte v duchu těchto rajských ostrovů.

Western párty

Na westernové párty je skvělé to, že se navrátíte do dob minulých a budete prožívat chvilky romantiky, spojené s příjemnou společností kamarádů. Ženy se mohou stát třeba saloonovou kráskou, zatímco pánové kovboji či indiány.

Retro styl

Jste rádi retro a sdílíte tento styl s kamarády studenty? Není nic lepšího, než obléci pouze na retro oblečení a dekorace a zařídit tu nejlepší retro párty se vším všudy, tedy i dokonalou dobovou hudbou. Styl retro se může zaměřit třeba na květinovou dobu hippies, na období prohibice v USA, či na skvělá 80. léta, plná disca.

Středověk

Anebo běžte ještě hlouběji do historie a staňte se rytířem, krásnou komtesou či katem. Párty v duchu středověku má nepochybně velké kouzlo a největší pravděpodobně pro studenty historie.

Pohádková a filmová párty

Pohádková párty či párty na téma film nikdy nic nepokazí, bude zárukou zábavy a neobyčejně zajímavých kostýmů.

Halloween a strašidla

Slavnost strašidel a mrtvých Halloween studenti, ale nejen oni, milují. Tahle doba je naprosto dokonalá pro uspořádání párty se strašidelnými maskami a kostýmy, například čarodějnic, černokněžníků, strašidel a duchů, nemrtvých a podobných děsivých stvoření.

Morphsuity a Bodysuity

O dokonalou zábavu na párty se postarají morphsuity a bodysuity, tedy obleky přímo na tělo. S jejich pomocí z vás bude rázem kostlivec, kulturista, či hodně vyvinutý samec.

Je jedno, jaká tématická párty vám bude nejbližší, hlavně se bavte, ale ne zase tak moc, aby to bylo na překážku vašemu pečlivému studiu.

Efektivní time management při psaní diplomové práce

  Time management je klíčovým prvkem při psaní diplomové práce, který vám pomůže efektivně využít váš čas a dosá…

Poslední krok psaní bakalářské práce: Revize nesmí chybět!

Psaní bakalářské práce je náročný proces, který vyžaduje nejen kvalitní výzkum a strukturované myšlení, ale tak…

Jak napsat kvalitní úvod diplomky?

  Úvod diplomové práce je klíčovou částí, která zaujme čtenáře a nastaví směr vaší práce. Je to první…