Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

10 důvodů, proč se vyplatí zůstat u rodičů

Snad každý se chce co nejdříve odstěhovat od rodičů a být samostatný. Proč ale spěchat? Podívejte se na deset hlavních důvodů, proč se bydlení u rodičů prostě vyplatí.

 

1.Vždy se najíte a navíc zdarma

Nemusíte si sami vařit a pokud dostanete na něco chuť, lednička bude stále plná. Ani na nákupy nemusíte chodit - vy studujete.

2.Uklízíte si maximálně vlastní pokoj

Pokud uklízíte celý byt, přicházíte o spoustu volného času, který jde využít mnohem lépe. Pokud zůstanete u rodičů, bude bohatě stačit, když ustelete vlastní postel.

3.Když jste nemocní, máma se postará

Nemoci jsou hrozné především v případě, že se o vás nikdo nestará. Máma vás s rýmou nenechá na holičkách a vy nebudete muset hnout ani brvou. A to se vyplatí.

4.Rodiče po vás nechtějí peníze

Bydlení u rodičů je mnohem snadnější, než mít vlastní byt. Jednoduše nemusíte platit nájem, nebo někdy platíte jen malou částku. Rodičům o peníze přeci nejde.

5.Rodiče vás ráno probudí

Pokud máte problém se vstáváním, nebo strach že selže budík, můžete být klidní. Máma nikdy neselže a ráno vás z postele spolehlivě dostane.

6.Rodinné večery

Večer se všichni sejdete, podíváte se na televizi a otevřete si brambůrky z mámina nákupu. Ideál.

7.Nikdy nebudete sami

Jen málokdy budete sami doma, někdy to bude příjemné, někdy méně.

8.Rodiče se postarají i o vaše děti

Když se vám narodí dítě, rodiče z něj budou nadšení. Méně nadšení už budou z pravidelného hlídání, ale jako správní rodiče vás nikdy neodmítnou a starosti nezůstanou jen na vás.

9.Táta opraví, máma zašije

Nemusíte hned kupovat nové ponožky, pokud máte na palci díru. Máma zašije, vy ušetříte.

10.Vyplakáte se mámě na rameni

Pokud máte nějaké potíže, mámina náruč bude vždy připravena. Nikdy vás neodmítne a vždy bude mít pochopení. Nekriticky přijme i vaše evidentní pochybení.

Vysokoškolský rádce: Proč studovat na katedře financí a účetnictví?

Hledáte uplatnění ve světě financí? Studujte finanční management. Ten propojuje teoretické znalosti a praktické dovednosti pomocí přímé…

Absolvujete online kurz? Přečtete si, jak v něm uspět

Online kurzy jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí flexibilnější rozvrh nebo chtějí pracovat svým vlastním tempem. Někteří však…

Jak zvládat stres pro lepší zdraví jako student

Vysoká škola je stresující, to není žádné tajemství. Ale naučit se strategie zvládání stresu může výrazně prospět…