Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE


Autor #6273


Datum registrace 07.09.2020
Počet ukončených prací 2
Zameranie autora
Humanistické (pedagogika, psychologie, sociální práce...)
Ostatní

Něco o mně

Na tomto portálu jsem sice nováčkem, avšak s vypracováním podkladů k odborným pracem mám bohaté zkušenosti. Připravila jsem již mnoho esejí, seminárních prací, bakalářských prací i jednu práci disertační. A samozřejmě se mohu pochlubit i texty pro své vlastní studium, které byly vždy pozitivně ohodnoceny.

 

Nabízím tedy přípravu podkladů pro všechny typy vysokoškolských a jiných odborných prací, dále pak poradenství a konzultace ohledně výběru tématu práce, rešerší vhodné odborné literatury, zpracování obhajoby, správného dodržování citačních norem apod.

 

Mou specializací jsou humanitní obory, především filosofie, religionistika a historie, což jsou všechno obory, v nichž jsem získala vysokoškolský diplom. Dále se zajímám o dějiny umění, památkovou péči a muzeologii (v muzeu i brigádně pracuji), archeologii, kulturní antropologii apod. Vzhledem k tomu, že chci svým klientům nabídnout opravdovou kvalitu, přijímám pouze zakázky s takovými tématy, kterým rozumím, tedy které odpovídají mé specializaci.

 

Pokud si mě vyberete pro zpracování podkladů, získáte:

 

  • text na vysoké odborné úrovni,
  • důkladně ocitovaný text podle Vámi zvolené citační normy,
  • gramaticky a stylisticky správný text,
  • text využívající relevantní tištěné i elektronické zdroje v češtině i angličtině, případně němčině,
  • záruku dodržení termínů,
  • komunikativního zpracovatele s rychhlými reakcemi na zprávy.

 

Těším se na spolupráci!

Ukončené práce

Datum Typ práce Hodnocení
13.11.2020 Seminární práce Kvalitní práce, děkuji.
08.11.2020 Seminární práce Děkuji!