Autor #1040


Datum registrace 04.10.2016
Počet ukončených prací 2
Zameranie autora
Ekonomika
Marketing a manažment
Ostatní

Něco o mně

Vystudovala jsem dva magisterské obory a to Marketing a obchod a Kvantitativní podpora managementu. S psaním DP a BP mám bohaté zkušenosti nejem u sebe, ale i u svých přátel, známých a kolegů. V současné době pracuji v pojišťovně jako analytik a mohu tedy nabídnout nejen znalosti a zkušenosti z výše uvedných ekonomických oborů, ale také z pojišťovnictví, controllingu a managementu. Ovládám velmi dobře styly a formátování MS Word, ale také širokou paletu nástrojů MS Excel, který používám právě pro svou práci analytika. Další oblast, kterou se zabývám, je doučování matematiky na VŠ ekonomického směru - mohu proto pro vás vyřešit i matematické úkoly a práce s touto problematikou.

Mám ráda preciznost a přesnost. Splnění dohodnutých termínů a vašich požadavků je samozřejmostí. Těším se na spolupráci.

Ukončené práce

Datum Typ práce Hodnocení
03.11.2016 Bakalářské práce Děkuji autorovi 1040, perfektní práce, výborná spolupráce a komunikace, ochota a rychlost, doporučuji.
31.10.2016 Diplomové práce Nemožné se stalo skutečností :) Velmi dobrá a rychlá spolupráce. Vše požadované bylo splněno a vytvořeno. Doporučuji autora a hodnotím ho výborně.